+48 882 154 845 info@nortec.pl попросить товар

Вакуумный транспорт сыпучих веществ, таких как порошки, гранулы, а также таблетки и капсулы, представляет собой дешевый и быстрый способ для загрузки технологического оборудования, перегрузки продуктов из поставляемых упаковок в процессорные контейнеры.

Почему мы?

Продуманная
разработка
Точное
выполнение
Надёжное
обслуживание

Мы уже много лет делаем ставку на качество и функциональность. Всегда рядом с этим идут надежность, дизайн и эффективное обслуживание. Сертификации, аккредитации и доверие со стороны наших предыдущих клиентов подтверждение этому.

Свяжитесь с нами

  Zapytaj o produkt  Przekraczamy Granice Jakości w NORTEC pharma

  W Nortec, doskonale rozumiemy, że nasza renoma zbudowana jest na fundamencie precyzji i wyjątkowej jakości produkowanych maszyn. To właśnie te aspekty sprawiają, że klienci wybierają nasze rozwiązania, oczekując niezawodności, wysokiej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa w każdym produkcie.

  Zaangażowanie w doskonałość popycha nas do ciągłego doskonalenia. Starannie dobieramy materiały i komponenty, by nasze maszyny nie tylko spełniały, ale przewyższały oczekiwania. Każdy etap produkcji jest nadzorowany, co zapewnia wysoką jakość naszych produktów, potwierdzoną wdrożeniem międzynarodowego systemu kontroli jakości ISO 9001.

  Nasze podejście w produkcji maszyn, odpowiada wymogom Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, przygotowujemy również dokumentację Kwalifikacji Instalacyjnej IQ (Installation Qualification) oraz Kwalifikacji Operacyjnej OQ (Operation Qualification).

  Zadowolenie naszych klientów napędza nas do dalszego działania, a nasza pasja do innowacji została doceniona przez światowy przemysł. Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody RedDot Award 2015 w kategorii product design za naszą innowacyjną tabletkarkę Futorque X-1. To nie tylko potwierdzenie naszej pozycji lidera w branży, ale także zachęta do nieustannego poszukiwania nowych, jeszcze lepszych rozwiązań.

  W Nortec jakość to nie tylko obietnica – to nasze dziedzictwo i przyszłość. Zapraszamy do doświadczenia różnicy, jaką oferujemy, i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej niezachwianej dedykacji dla doskonałości.