+48 882 154 845 info@nortec.pl zapytaj o produkt

Wysokiej klasy tabletkarki przeznaczone do prowadzenia prac badawczych w działach technologicznych oraz dające możliwość wytwarzania małych serii produkcyjnych. Maszyny zaprojektowane i wykonane w pełnej zgodności z regulacjami cGMP, z gładkimi powierzchniami, łatwymi do demontażu obudowami i podzespołami.

POTRZEBUJESZ SPECJALNEJ
MODYFIKACJI URZĄDZENIA?

Żaden problem! Nortec to projektant i producent urządzeń. Posiadamy niezbędną wiedzę, jak i lab, w którym powstają nowe projekty.

Dlaczego my?

przemyslany
projekt
precyzyjne
wykonanie
niezawodny
serwis

Od lat stawiamy na jakość i funkcjonalność. W parze z powyższymi, ZAWSZE idzie niezawodność, design i sprawny serwis. Certyfikacje, akredytywy i zaufanie ze strony dotychczasowych klientów stanowią najlepszą rekomendację.

SKONTAKTUJ SIĘ

  Zapytaj o produkt  Jakość przede wszystkim

  W Nortec doskonale wiemy, że odbiorcy wybierają nas ze względu na wysoki poziom precyzji i jakość wykonania naszych maszyn.

  Dbamy, aby nasze produkty łączyły w sobie niezawodność, wysoką funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dlatego też troszczymy się o optymalny dobór materiałów i komponentów, a także pieczołowicie nadzorujemy każdy etap ich powstawania a potwierdzeniem tego jest wdrożenie systemu kontroli jakości ISO 9001.

  Nasze produkty projektujemy zgodnie z wymogami GMP i na życzenie opracowujemy dokumentację walidacyjną IQ/OQ.

  Jesteśmy laureatem nagrody RedDot Award 2015 w kategorii product design za tabletkarkę Futorque X-1.