+48 882 154 845 info@nortec.pl

We are a close-knit team of experts with diverse experience. Our passion and commitment allow us to develop and improve our production offerings.

Our company is successful primarily due to the exceptional skills and commitment of our people. We focus on continuous development through specialized courses to develop skills based on the latest technologies, tailored to the individual needs of each team member.

Ready to join our team? Join our team and together let’s improve our production offerings, achieving success through your exceptional skills and commitment!

Job opportunities

Project Engineer +

asd
Obecnie szukamy kandydata na stanowisko – Inżynier projektu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dobrej, praktycznej znajomości obsługi i oprogramowania technicznego CAD SolidWorks,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Znajomość zasad GMP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy na kilku projektach jednocześnie,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych.

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla nowych urządzeń i maszyn, integracja linii technologicznych,
  • Współpraca z klientem w sprawach projektowych.
  • Współpraca z konstruktorami i automatykiem,
  • Prowadzenie projektu, w tym: zamawianie materiałów i części, organizacja pracy zespołu monterskiego, odbiory i szkolenia dla Klienta, asysta podczas uruchomienia instalacji procesowych, przeprowadzanie kwalifikacji instalacyjnej i operacyjnej IQ/OQ,
  • Kontrola nad realizacją prac montażowych i sprawdzanie ich zgodności z założeniami projektowymi,
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NORTEC z siedzibą w Piasecznie.”

    Join us