+48 882 154 845 info@nortec.pl ask about the product

Podnośnik kolumnowy to specjalizowane urządzenie podnoszące stacjonarne. Zaprojektowane pod dedykowane zbiorniki może służyć do załadunku surowców do urządzeń procesowych takich jak tabletkarki, kapsułkarki, mieszalniki, blistrownice oraz inne.

Reasons to choose us

thoughtful
design
precise
fabrication
reliable
service

For years, we have focused on quality and functionality. In tandem with the above, there is ALWAYS reliability, design and efficient service. Certifications, letters of credit and trust from previous customers are the best recommendation.

CONTACT US

  Zapytaj o produkt  Przekraczamy Granice Jakości w NORTEC pharma

  W Nortec, doskonale rozumiemy, że nasza renoma zbudowana jest na fundamencie precyzji i wyjątkowej jakości produkowanych maszyn. To właśnie te aspekty sprawiają, że klienci wybierają nasze rozwiązania, oczekując niezawodności, wysokiej funkcjonalności oraz bezpieczeństwa w każdym produkcie.

  Zaangażowanie w doskonałość popycha nas do ciągłego doskonalenia. Starannie dobieramy materiały i komponenty, by nasze maszyny nie tylko spełniały, ale przewyższały oczekiwania. Każdy etap produkcji jest nadzorowany, co zapewnia wysoką jakość naszych produktów, potwierdzoną wdrożeniem międzynarodowego systemu kontroli jakości ISO 9001.

  Nasze podejście w produkcji maszyn, odpowiada wymogom Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, przygotowujemy również dokumentację Kwalifikacji Instalacyjnej IQ (Installation Qualification) oraz Kwalifikacji Operacyjnej OQ (Operation Qualification).

  Zadowolenie naszych klientów napędza nas do dalszego działania, a nasza pasja do innowacji została doceniona przez światowy przemysł. Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody RedDot Award 2015 w kategorii product design za naszą innowacyjną tabletkarkę Futorque X-1. To nie tylko potwierdzenie naszej pozycji lidera w branży, ale także zachęta do nieustannego poszukiwania nowych, jeszcze lepszych rozwiązań.

  W Nortec jakość to nie tylko obietnica – to nasze dziedzictwo i przyszłość. Zapraszamy do doświadczenia różnicy, jaką oferujemy, i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej niezachwianej dedykacji dla doskonałości.